IP/PBX SANTAL KURULUMU

IP-PBX telefon santralleri internet çağında geleneksel santrallerin yerini alan yeni nesil sayısal PBX'lerdir. IP PBX Santraller bütün telefonlarınızın IP ağı (yerel, geniş, internet) ile birbirine bağlanmasını sağlar böylece dünyanın neresinde olursa olsun IP üzerinde olan ve IP PBX Santral'e kaydettiğiniz tüm dahili abonelerle ofis içindeymiş gibi (ücretsiz-sınırsız) konuşabilirsiniz.

IP PBX telefon santralleri standart telefon hatlarınızla beraber çalışıp, varolan santralinzde değişiklik yapmadan ilave olarak da kullanılabilir..

Bu özelliği nedeniyle çok şubeli ya da uzak ofisli firmaların kendi aralarlarındaki telefon görüşmesi maliyetini sıfırlamaktadır.

Ayrıca diğer tüm aramalarınızı VOİPSES üzerinden çok daha düşük maliyetle yapmanıza olanak sağlar. İlave gateway satın almak ya da yeni ayarlar yapmak zorunda kalmazsınız.

IP PBX santraller size eski telefon servislerinizin güvenilirliğine ek olarak yeni heyecan verici gelişmiş özellikler sunar. Tüm sistemin yönetimi internet tarayıcınızdan yapılabilir ve kullanım kolaylığını azami seviyeye çıkarırsınız. İnternet ağınızda bir problem olması halinde "PSTN fallback" devreye girerek telefon görüşmelerinizin normal telekom servisleri üzerinden devam etmesini sağlar. Böylece ses iletiminde herhangi bir kayıp ile karşılaşmazsınız.

 

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak veya bizimle çalışmak istiyorsanız iletişime geçin...